Obchodní podmínky

Při objednávce zboží prosím respektujte níže uvedené podmínky. 


Objednávka zboží

Odesláním internetové objednávky vybraného zboží souhlasíte s obchodními podmínkami. Objednávat zboží lze rovněž telefonicky nebo e-mailem. Při objednávce je možné specifikovat vlastní požadavky na vzhled květinové dekorace jako jsou rozměry, barva, materiál; dále termín, způsob dodání, či cenový limit a pod. Na základě písemné objednávky vás kotaktuji telefonicky. V případě telefonické dohody vyžaduji písemnou objednávku. Potvrzení objednávky obdržíte e-mailem. Potvrzená objednávka považována za závaznou. Objednávky bez uvedení e-mailu nebo telefonního čísla nebudou akceptovány. 


Dodávané zboží


Pokud si přejete změnit nebo stornovat Vaši již odeslanou objednávku, kontaktujte mne, prosím, ihned telefonicky na čísle 604 588 178. Veškeré změny mohou být provedeny nejpozději 48 hodin před doručením. Po této době Vám již nemohu garantovat přijetí změn či storno Vaší objednávky.

 
Vzhledem k povaze sortimentu a vzhledem ke skutečnosti, že každá květinová dekorace je svým způsobem jedinečná, se může v některých případech vzhled dodaného zboží lišit od fotografií na webových stránkách. V každém případě se snažím, aby dodaná dekorace vypadala shodně, nebo se co nejvíce odpovídala požadavkům. Případná záměna květinové dekorace je provedena materiálem stejného či podobného vzhledu, druhu a množství.


Dodací podmínky

Termín dodání je 1 až 2 týdny, případně dle další dohody.O dodací lhůžě Vás budu telefonicky nebo e-mailem informovat. Při platbě převodem začíná běžet dodací lhůta v okamžiku připsání částky na účet.


Způsob úhrady

Bankovním převodem: Zboží platíte předem bankovním převodem na účet. (poštovné je nižší, než při variantě na dobírku).
Na dobírku: Zboží je odesláno dobírkou na Vaši adresu - platíte poštovnímu doručovateli až přímo při převzetí zboží.
V hotovosti: Zboží je možné zaplatit při osobním odběru.  

Dopravné a balné
Úhrada předem převodem: 90,- Kč Českou poštou.
Dobírka: 130,- Kč Česká pošta.
Osobní odběr: 0,- Kč. Po dohodě je možné zboží předat ve vzorkovně v Praze 4 Libuš.
Doprava: 7,- Kč za km (výchozí bod Praha 4 nebo Štěchovice). Dopravce rozváží objemnější dekorace nebo živé květiny po Praze a Středočeském kraji.


U objemnějšího zboží se připočítává balné 40,-Kč.

Ostatní
V případě nákupu, jehož celková cena činí 5.000,- kč a výše, žádám zákazníky o zálohovou platbu ve výši 50% z celkové částky za zboží. 

 

Převzetí zboží

Při převzetí zboží je potřeba jej ihned zkontrolovat. Prodávající neručí za škody, způsobené na zásilce přepravcem (pošta).  Pokud Vám je zásilka doručena poškozená (potrhaný, zjevně deformovaný, otevřený transportní obal nebo transportem poničené zboží apod.), je zákazník oprávněn zásilku nepřevzít!. V opačném případě se prodávající zříká všech závazků, které pro něj z tohoto reklamačního řádu plynou, a zákazníkovým partnerem pro reklamaci se stává dopravce.


Reklamace

Všechny dekorace z naší výrobny se před dodáním fotí pro případ reklamace. Reklamace se musí udělat okamžitě, nejlépe:

1. osobně při převzetí 2. zasláním e-mailu na naši e-mailovou adresu info@kvetinove-dekorace.cz 3. telefonicky na tel.: 604 588 178.

Po podání reklamace rozhodne prodávající o dalším postupu a do 3 pracovních dnů seznámí s rozhodnutím kupujícího, případně navrhne další postup reklamace. V případě přijetí reklamace bude kupující vyzván, aby zboží (řádně zabalené) společně s kopií daňového dokladu a adresou zaslal na adresu prodejce (při zasílání zvolte doporučený balík České pošty, nikoliv dobírku, ta nebude přijata). Prodávající při převzetí zboží vydá doklad potvrzující převzetí zboží k reklamaci /nebo doklad obratem zašle na uvedenou adresu/. Opravené zboží pak bude kupujícímu zasláno na jím uvedenou adresu (maximálně do 30-ti dní nebo dle domluvy s kupujícím) nebo v případě neodstranitelné vady zasláno zboží nové.


Ochrana osobních údajů

Osobní údaje objednatele i příjemce jsou uchovávány v souladu se zákony České republiky a nebudou poskytnuty třetí osobě. Budou použity pouze k vyřízení vlastních objednávek. Registrací na webových stránkách dává objednatel souhlas ke zpracování svých osobních údajů.

Příjemný den.


 

 

 

 

 

 

 

 


ŽIVÉ NEBO TRVALÉ...?

Chcete-li v místnosti podpořit čistotu, svěžest a nádech přírody, zaměřte se na dekorace ze živých květin. Květiny ve váze  nebo hrnkové rostliny vám do prostoru vnesou energii, povzbudí chuť ke komunikaci, k jídlu a k životu. 

Pro slavnostní okamžiky se nejlépe hodí živé květiny a to v rozmanitých vypichovaných kompozicích, které v nádobě vydrží pěkné i několik dní.

V případě, že si nechcete dělat starosti s pravidelou údržbou, neváhejte vyzdobit prostory originálními prvky z trvalých květinových dekorací.

Květinové aranžmá ze sušených bylin, lučních a jiných květin nádhreně podtrhují atmosféru staročeských chalup a restaurací tohoto typu.

Dekorace z umělých květin nemusí být známkou nevkusu. Je však třeba je vhodně zakomponovat do aranžmá.

Komu je blízký umělecký či originální styl, může dát zelenou kreativitě a odvážněji kombinovat živé prvky s neživými dohromany. Příroda nabízí nejlepší inspiraci. 

ZAŘIZUJEME SI INTERIÉR

Plánujete nový interiér v restauraci, kavárně, či cukrárně? Dříve než na dekorace do interiéru přemýšlíte o tom, jakým nábytkem interiér vybavit?
Ve frimě Atelíér DAKO  vám poradí jak na to a usnadní vaši práci. Navažte spolupráci se specialisty v oboru s více než 10-ti letou tradicí.


Zákaznici firmy Ateliér Dako mají u nás 10% slevy!

Registrace | Přihlášení | Košík